Teslimat Bilgileri

GÖNDEREBİLECEĞİMİZ YERLER

Sitemizde hizmetinize sunulmuş ürünlerimiz  Kargo firmaları aracılığı ile Türkiye'nin tüm bölgelerine gönderilebilmektedir. 

Kargo şirketleri Türkiye sınırları içerisinde bulunan tüm İl ve ilçe merkezi adresleri için olumsuz hava şartları ve tatil günleri haricinde genellikle 24 saat içinde kargoları teslim edebilmektedir.  

TESLİMAT SAATLERİ 

Sitemizdeki ürünlerden  Kargo teslimi için özel durum belirtilen ürünler hariç,  gün içerisinde saat 17:00'a kadar vermiş olduğunuz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmekte olup, yurtdışı satışımış yoktur. 

KARGO ŞİRKETİ

Şirketimiz SÜRAT Kargo ile çalışmaktadır. Vermiş olduğunuz siparişleriniz hazırlandıktan sonra size ulaştırılmak üzere SÜRAT Kargo'ya teslim edilmektedir. Teslim edilen kargonuza ait kargo takip kodunuz üyelik hesabınızda belirtilen e-mail adresinize gönderirek kargonuzun online olarak takip etmenizi sağlıyoruz. 

TESLİM SÜRELERİ 

İş Günleri içerisinde 17:00 `a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 17:00'dan sonra verilen siparişler ise ertesi iş günü kargoya teslim edilecektir. Cumartesi kargolar öğleye kadar çalıştığı için Cumartesi 12:00'a kadar verilen siparişler için aynı gün, öğleden sonra verilen siparişler ise pazartesi günü kargoya teslim edilecektir. 

ADRESTE BULUNAMAYAN ALICI

Kargo firmaları teslimatta adresinde bulamadığı teslimatlar için ihbar notu bırakmaktadır. 

 ÖZEL GÜNLER TESLİMAT BİLGİLERİ

Özel günlerde Tatil, Bayram, Hava muhalefeti, olağan dışı durumlar için  gecikmeler söz konusu olabilmektedir. Elimizde olmayan bu nedenlerden dolayi siz müşterilerimizin anlayışla karşılamanızı rica ederiz.

DEGİŞİKLİK VE İPTAL ŞARTLARI

Siparişleriniz hazırlanmadığı ve yola çıkmadığı müddetçe iptal işlemini tarafımıza bildirerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.